fbpx
Skip links

Deweloper

Palladio development to deweloper odpowiedzialny za realizację inwestycji mieszkaniowych. Spółka wyrosła z branży budowlanej a powstała z pasji do tworzenia oraz z doświadczenia jej właścicieli
zdobywanego przez ostatnie 20 lat przy licznych realizacjach w segmencie budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego.

Dziś, tak samo jak na samym początku, naszym podstawowym celem jest solidność i najwyższa jakość realizowanych budynków. Głównymi wartościami jakimi się kierujemy są uczciwość, wiarygodność i rzetelność, zarówno względem klientów, jak i pracowników. Najlepszym dla nas potwierdzeniem, że ta strategia się sprawdza jest ciągle rosnąca liczba zrealizowanych obiektów, z których każdy jest wizytówką i potwierdzeniem naszych kompetencji.

Nasze inwestycje tworzymy z myślą, aby funkcjonowały jako integralna część miasta. Bierzemy pod uwagę jego charakter, historię oraz ludzi, a jednocześnie dbamy o każdy szczegół i nowoczesny design. Wierzymy w to, co robimy i jesteśmy zaangażowani w nasze działania w stu procentach.

Grupa Palladio

Palladio Development Sp. z o.o. Sp. K. wyrosła z branży budowlanej, a obecnie skupia się na realizacji projektów deweloperskich w segmencie budownictwa mieszkaniowego, a także komercyjnego.

Z sukcesem zrealizowaliśmy wiele inwestycji, między innymi Apartamenty na Olszy przy ul. Wieniawskiego 66, Lubelską 14, Myśliwską 66 czy Słomnicką 4. Przystępujemy również do współpracy przy nowych projektach i tak powstały Apartamenty Glogera czy Kamienica Retmana.

Generalny wykonawca

Palladio development to deweloper odpowiedzialny za realizację inwestycji mieszkaniowych. Model działalności Palladio development opiera się na ścisłej współpracy Deweloper – Generalny Wykonawca. Podmiotem wykonawczym wszystkich inwestycji Spółki jest Grupa TK Budownictwo, generalny wykonawca wyspecjalizowany w budownictwie obiektów mieszkaniowych i wielorodzinnych, usługowo – komercyjnych, przemysłowych, czy użyteczności publicznej. Dzięki tej współpracy zapewniamy swoim klientom doświadczenie i wiedzę, począwszy od fazy koncepcyjnej, prowadząc projekt przez kolejne etapy, aż po jego finalizację.

Grupa TK to profesjonaliści z bogatym doświadczeniem w branży budowlanej, działająca na rynku od 1989 roku. Specjalizujemy się w kompleksowych realizacjach inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa. Do użytku oddajemy budynki w pełni wykończone wraz z instalacjami wewnętrznymi, zewnętrznymi, zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą towarzyszącą. Mamy bogate doświadczenie w planowaniu procesów budowlanych, ich zarządzaniu, koordynacji i finalizacji. Dostosowując się do indywidualnych potrzeb inwestora, potrafimy zaproponować alternatywne rozwiązania projektowe. Znajomość rynku i wypracowanie kontaktów biznesowych, także w branżach podwykonawczych i dostawczych, pozwalają nam na optymalizację kosztów przy zachowaniu wysokiej jakości wykonywanych prac.

Inwestycje zrealizowane

W trakcie modernizacji…. Zapraszamy wkrótce!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies.
Explore
Drag